Pre klientov

Nemecká personálna agentúra DEKRA – #tazelena

Prečo spolupracovať s DEKRA?

Klientovi vždy poskytujeme reálny obraz a informácie o výberovom konaní, ako aj o obsaditeľnosti projektu. Disponujeme databázou s viac ako 70 000 kandidátmi z celého Slovenska.

Nespoliehame sa na štandarné formy získavania kandidátov. Investujeme aj do silného marketingu realizovaného na sociálnych sieťach, vlastných portáloch, formou SMS marketingu, letákov a google reklamy.

Strážime si reakčné doby, prístup ku klientovi, ale aj systémovosť celého procesu tak, aby mali všetky strany prehľad o priebehu a výsledku.

Sme nemecká personálna agentúra patriaca medzi top 10 personálnych agentúr. Na slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov a máme 7 pobočiek po celom Slovensku.

Služby pre klientov DEKRA:

Personálny lízing – dočasné pridelenie zamestnancov

Dočasné pridelenie

Hľadáte flexibilitu pri manažovaní pracovných pomerov? Chcete sa zamerať na hlavný predmet podnikania a odbremeniť sa od personálnej a mzdovej agendy? Radi pre vás vyberieme aj zamestnáme požadovaných ľudí, či už v oblasti výrobného, administratívneho alebo špecializovaného personálu.

Spôsoby dočasného pridelenia:

  • V prípade, že máte vlastného kandidáta, zariadime kompletný servis ohľadom zamestnania a pridelenia k Vám.

  • V prípade, že nemáte kandidáta, DEKRA zabezpečí aj vyhľadanie, pohovory a následný kompletný servis ohľadom zamestnania a pridelenia.

Hlavné výhody dočasného pridelenia:

Dočasné pridelenie šetrí čas aj financie pri zabezpečení personálu pre Vás. Naša odmena za dočasné pridelenie je iba niekoľko percent nad celkovými nákladmi zamestnanca a celé náklady sú klientovi fakturované mesačne.

Pri dočasnom prideľovaní sa nestaráte o hľadanie zamestnancov, zmluvy, mzdovú agendu, ani vyplácanie. Zamestnávateľom je DEKRA a klientovi sú pracovníci pridelení, čo šetrí čas a náklady na personálne oddelenie.

Na štandardné pozície do výroby a administratívy vyhľadávame kandidátov kontinuálne a disponujeme databázou 70 000 kandidátov zo Slovenska. Aktívne propagujeme pozície rôznymi marketingovými kampaňami, aby sme udržali obsaditeľnosť nových projektov.

Služba PAYROLL – kompletné spracovanie miezd

Hlavné výhody služby “PAYROLL”:

Naše dlhoročné technické a vedomostné know-how spracovania miezd je to, prečo túto službu od nás odoberá čoraz viac klientov. Máme k dispozícii špecializované tímy, ktoré sú pripravnené zvládnuť veľké objemy mzdových dát. Pracujú v systémoch, ktoré sme roky ladili tak, aby sme vedeli poskytnúť profesionálnu službu. 

Dokážeme zabezpečiť efektívne spracovanie miezd a odbremenenie súčasných zamestnancov vášho personálneho oddelenia. Zamestnanci sa môžu naplno venovať iným častiam personálnej agendy, eliminujú stesujúce obdobia počas výplat a klient tak šetrí nielen čas, financie, ale aj samotných zamestnancov.

Postupujeme vždy podľa aktuálneho zákonníka práce a klientom poskytujeme v oblasti personalistiky a spracovania miezd aj odborné poradenstvo. Nie sme teda iba “počítači miezd” ale hlavne zabehnutí a zanietení personalisti, na ktorých sa môžete kedykoľvek obrátiť.

Bezstarostné spracovanie miezd

“Payroll” je služba poskytovaná klientom, ktorí potrebujú efektívnejšie využiť kapacity svojho personálneho oddelenia a chcú odbremeniť zamestnancov od zdĺhavého a náročného procesu spracovania miezd.

Čo všetko zahŕňa payroll?

Od spracovania podkladov, výpočet miezd, komunikáciu so zamestnancami, riešenie výkazov, prihlášok do zdravotnej a sociálnej poisťovne, zasielania výplatných pások, až po samotné realizácie úhrad miezd. Jedná sa o kompletné zastrešenie celého procesu od A do Z.

Recruitment – výber zamestnancov

Výber zamestnancov do interného stavu

Nemáte čas venovať sa dlhé hodiny hľadaniu, selekcii, organizovaniu a vedeniu pohovorov? V takomto prípade Vám dodáme najvhodnejších kandidátov z trhu práce a zorganizujeme všetko za Vás. Strávite čas už len pri finálnych rozhovoroch s nami doporučenými kandidátmi, zvážite ich a vyberiete si najvhodnejšieho do interného stavu.

Metódy recruitmentu:

Na základe požiadaviek vyberieme pre Vás kandidátov z viacerých zdrojov v rámci viacstupňového výberového konania pomocou internej databázy, inzercie a marketingových kampaní.

Cena za recruitment je počítaná ako koeficient hrubej nástupnej mzdy, ktorý sa určuje podľa druhu a náročnosti pracovnej pozície.

Hlavné výhody recruitmentu:

Kandidáti sú oslovení pomocou viacerých zdrojov vrátane internej databáze, marketingových kampaní a rôznych pracovných portálov aby sme oslovili čo najväčšie spektrum kandidátov.

Okrem prvotnej selekcie životopisov realizujeme osobné a virtuálne pohovory s kandidátmi podľa zadania klienta. Výstupom DEKRA pohovoru je detailná prezentácia kandidáta obsahujúca všetky dôležité informácie a postrehy konzultanta.

Kandidátov môžeme pre Vás preveriť aj štandardizovanými psychotestami z ktorých obdržíte PDF správu s výsledkami. Na výber formou “recruitmentu” poskytujeme aj garanciu vrátenia financií alebo druhého výberu podľa dohody.

Executive Search – cielené oslovenie

Hlavné výhody Executive search:

Kandidáti sú oslovovaní diskrétne pod hlavičkou DEKRA. Oslovovanie je realizované cielene na konkrétne profily, ktoré sú pre klienta zaujímavé, pričom cieľom je získať a motivovať tohto kandidáta k zamestnaniu u klienta.

Ku kandidátom na “executive search” poskytujeme podrobné posúdenie a prezentáciu spolu s ohodnotením motivácie zmeniť prácu. Ponúknuť vieme aj štandardizované psychologické testovanie a vyhodnotenie psychologického profilu v PDF.

Klient je účastný už len na finálnom pohovore kandidátov, ktorí presne vyhovujú kritériám alebo ktorých si klient sám vybral. Pred začiatkom projektu poskytneme klientovi analýzu trhu a obsaditeľnosti tejto pozície.

Cielené a presné oslovenie:

Potrebujete obsadiť vrcholových manažérov a špecialistov do svojej firmy a neviete ako a kde ich hľadať? Nechcete priamo oslovovať kandidátov u svojej konkurencie? Nechajte to na nás. Po dôkladnej analýze trhu práce a následným cieleným, systematickým vyhľadaním a priamym oslovením, budete mať možnosť priamo rokovať s vhodnými kandidátmi.

Metódy executive search:

Executive search poskytuje klientom komplexnú informáciu o najvhodnejších kandidátoch s podrobnými informáciami o ich skúsenostiach, a ich motivácii pre ďalší rozvoj kariéry.
Cena za službu je počítaná ako koeficient hrubej nástupnej mzdy.

Kontakty pre klientov DEKRA:

Centrála

DEKRA Kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.
Panónska cesta 47, 851 04, Bratislava

Dočasné pridelenie

Filip Slabej
Tel.: +421 907 939 925
E-mail: filip.slabej@dekra.com

Recruitment

Slavomír Stančák
Tel.: +421 918 792 468
E-mail: slavomir.stancak@dekra.com