Pre klientov

Prečo spolupracovať práve
s DEKRA?

Už viac ako 15 rokov na Slovensku a viac ako 47 000 zamestnancov po celom svete. Čím sa líšime? Držíme krok s modernými technológiami, ktoré nám pomáhajú zrýchľovať procesy a používame efektívne marketingové nástroje, ktoré nám kontinuálne zabezpečujú dostatok kandidátov. Viac informácií vo videu (so zvukom).

Dočasné pridelenie zamestnancov

Personál, bez toho aby ste zamestnávali? O tom je presne dočasné pridelenie. Je to flexibilná služba, ktorá dokáže pokryť potrebu personálu bez toho, aby ste museli mať vôbec personálne oddelenie. Klientom tak šetrí čas, financie a prostriedky a ešte k tomu zlepšuje cash-flow. Viac informácií vo videu (so zvukom).

Payroll

Je samostatná služba spracovania miezd Vašich interných zamestnancov. Poskytujeme ju klientom, ktorí potrebujú odbremeniť personálne oddelenie od zdĺhavého a náročného procesu spracovania miezd, a tým ušetriť čas aj financie. Táto služba dokáže kompletne nahradiť prácu personalistov a mzdových účtovníkov vo firme. Viac informácií vo videu (so zvukom).

Recruitment

Štandardné vyhľadávanie kandidátov pre Vaše voľné pracovné pozície do interného stavu. Vďaka moderným marketingovým nástrojom, vyladeným procesom a rokmi budovanej databáze aktívnych uchádzačov vieme obsadiť aj náročné projekty. Viac informácií vo videu (so zvukom).

Executive search

Profesionálny lov na talenty, realizovaný našimi špecialistami, ktorí sú špičkou vo vyhľadávaní na pracovnom trhu. Ideálne riešenie pre diskrétne obsadenie miest stredného a vrcholového manažmentu. Vďaka sieti kontaktov a referencií oslovíme TOP kandidátov pre Vás. Viac informácií vo videu (so zvukom).