Práca Nemecko sklad

Všetko zariadime za teba! Neplatíš nič, iba zarábaš a nepotrebuješ ani vedieť nemecky.

Platíme za teba cestu, ubytovanie v modernom ubytovacom zariadení, naplánujeme tvoju cestu a vyriešime s tebou všetku administratívu. Znie to ako all-inclusive dovolenka? Logistické centrá v Nemecku si zamestnancov veľmi cenia a sú ochotné zaplatiť všetky náklady, aby v nich mohli ľudia zo Slovenska pracovať, hlavne počas vysokého náporu objednávok v období septembra, novembra a decembra. 

DEKRA Arbeit umiestnila do Nemecka na krátkodobú aj dlhodobú prácu už stovky Slovákov. Práca je po celom Nemecku v logistických centrách. Náplňou práce je manipulácia so zásielkami (evidencia, presun, zaraďovanie) – takzvaná práca “Pickera”. Pracuje sa teda v sklade a v kľude, nejedná sa o jazdenie po Nemecku. Ako nemecká agentúra podliehame tým najprísnejším nariadeniam ohľadom zamestnávania a ručíme za korektný prístup po celý čas.

Jednoducho sa registruj a budeme ťa kontaktovať

  Koľko si vieš zarobiť?

  Viac ako 1500 EUR v čistom? Bez iných výdavkov?

  Áno, štandardne to vychádza našim pracovníkom minimálne 1500 EUR a je možné zarobiť aj podstatne viac (podľa centra, nadčasových hodín atď.). Keďže je ubytovanie a doprava zadarmo, vieš si ušetriť skoro všetky zarobené peniaze. Na vyžiadanie ti vieme ukázať reálne výplatné pásky ľudí pracujúcich na týchto pozíciách a nikto z nich nezostal na 1500 EUR, ale dokázal si zarobiť v čistom viac.

  Základná mzda je minimálne 1500 EUR v čistom

  V hodinovej sadzbe je to od 14,50 EUR do 16 EUR na hodinu v hrubom, v závislosti od logistického centra v ktorom pracuješ. Garantovať vieme minimálne 1500 EUR v čistom.

  Príspevok na stravovanie je 14 EUR na deň

  K základnej mzde dostávaš aj príspevok na stravovanie v hodnote 14 EUR na deň, ktoré je počítané za každý pracovný deň, ktorý odpracuješ.

  Ubytovanie a doprava

  V rámci tejto pracovnej ponuky je ubytovanie a doprava plne hradené nami a nemusíš platiť nič. Takto je možné ušetriť veľký obnos peňazí.

  Nehovoríš nemecky? Žiadny problém!

  Keďže je v logistických centrách už umiestnených viacero slovensky hovoriacich pracovníkov, vôbec nepotrebuješ vedieť nemecky. Všetko ti vedia vysvetliť slovensky hovoriaci kolegovia a manažéri.

  Prácu rýchlo pochopíš a zakrátko ju môžeš vykonávať úplne bez dohľadu. Znalosť nemeckého jazyka je teda vítaná vlastnosť, ale nie je to podmienka prijatia.

  Ak predsa len vieš nemecky, určite to uvítame a môžeš sa po čase zhostiť pozície “teamleadera” teda vedúceho, ktorý má vyššiu hodinovú sadzbu.

  Čo budeš robiť?

  Manipulácia s balíkmi “Picker”

  Práca v skladoch na pozícii “Picker” je manipulačná práca s balíkmi vykonávaná zväčša v interiéri skladového centra pomocou čítačiek. Jedná sa o prácu na 3 zmeny s 35 hodinovým pracovným týždňom. Zaškolenie je samozrejmosťou na každom pracovisku.

  Zamestnávanie cez DEKRA podlieha prísnym nemeckým štandardom a legálnym nariadeniam. Sme nemecká agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 15 rokov a do Nemecka sme už pridelili stovky spokojných zamestnancov.

  Pracovať v Nemecku môžeš v období od septembra až do konca januára, jedná sa teda o kontrakt na 5 mesiacov (alebo kratšie – ak nastúpiš neskôr).

  “Picker”? čo to vlastne znamená?

  • Prijímanie tovaru (balíkov) cez čítačku, doplňovanie balíkov, zarovnávanie kartónov
  • Manuálne a automatické zaraďovanie a výber balíčkov zo skladu, balenie balíkov
  • Zoraďovanie a triedenie kartónov pre export
  • Nakladanie balíkov do nákladných áut a štítkovanie balíkov
  • Práca je na 3 zmeny, 35 hodinový pracovný týždeň

  Čo by si mal spĺňať? 

  • Dobrá fyzická kondícia
  • Ochota pracovať aj na nočných zmenách
  • Ochota nosiť bezpečnostné pracovné odevy

  Kde konkrétne je práca?

  Pracuje sa vo viacerých mestách v Nemecku, presné zaradenie bude s tebou riadne a dopredu komunikované, podľa tvojich preferencií, vrátane ubytovania a podmienok práce. Odvíja sa to od toho, ktoré logistické centrum má voľné miesta. Pre všetky pozície a vo všetkých mestách ale platí, že ubytovanie, cestu a náklady na stravovanie zabezpečíme my. Teda all-inclusive ponuka je pre všetky logistické centrá. 

  Náklady na cestu a ubytovanie hradíme my!

  Žiadne platby za ubytovanie či dopravu

  Nielenže zaplatíme dopravu do Nemecka, ale zorganizujeme aj kompletne celú dopravu z miesta tvojho bydliska, až po cieľovú destináciu v Nemecku. Kúpime lístky na vlak, zabezpečíme časový plán a zorganizujeme tvoje ubytovanie – všetko zadarmo. To platí napríklad aj na cestu domov na Vianoce a späť.

  Ubytovanie je vo vysokom štandarde v ubytovacích zariadeniach po Nemecku. Nie sú to žiadne robotnícke ubytovne, ale dobre vybavené, moderné a čisté zariadenia. Priložené fotografie sú zhrnutím kvality ubytovania naprieč mestami. Takto si vieš zarobiť a neminúť veľký obnos peňazí na život v Nemecku. 

  Ako nás kontaktovať?

  Vyplň dotazník, a budeme ťa kontaktovať, alebo zavolaj na číslo 0948 078 396

  Náš tím s tebou prejde všetky podrobnosti a možnosti, kedy a do akého logistického centra je možné nastúpiť. Vždy sa snažíme vyjsť v ústrety a plniť individuálne požiadavky. Za našou prácou si stojíme, čo dosvedčujú aj referencie od našich spokojných zamestnancov. 

  Registrovať sa môžeš tu, a nemusíš priložiť ani životopis:

   Referencie od Vás: