S vami už viac ako 15 rokov

Nemecká personálna agentúra DEKRA – #tazelena

Dekra Arbeit group

Sme nemecká personálna agentúra patriaca do podnikateľskej skupiny DEKRA, ktorá má viac ako 48 000 zamestnancov po celom svete. Disponujeme viac ako 140 pobočkami v 20 krajinách sveta s centrálou v Stuttgarte.

Už od začiatkov podnikania sa snažíme odlíšiť od konkurencie prístupom ku kandidátom a nastavenými vnútropodnikovými procesmi.  Náš “zelený” prístup spočíva v poskytovaní poradenstva a užitočných tipov pre zvýšenie uplatniteľnosti kandidátov na trhu. Dôležitú rolu v poskytovaní pracovných príležitostí hrá aj naša aktivita na rôznych portáloch a sociálnych médiách.

Klientom pomáhame pri získavaní najlepších zamestnancov pre administratívu, výrobu a poskytovateľov služieb. Ako moderná pracovná agentúra sa staráme o správny výber personálu – z hľadiska vzdelania, praxe či kompetencií. Ponúkame však nielen služby sprostredkovania práce, ale podporujeme aj plánovanie a riadenie projektov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a kvalifikovanému personálu sa môžete spoľahnúť na maximálnu odbornosť a reálny náhľad na výberový proces.

Či už hľadáte prácu, alebo zamestnancov, navštívte aj naše profily na sociálnych sieťach: